Leonora seksi edhe kur bën fli Këngëtarja Leonora Jakupi, është shfaqur jashtëzakonsiht seksi, edhe pse ajo është parë duke bërë fli.

Leonora që njihet për bukurinë e saj, ka shfrytëzuar fundjavën për të realizuar një specialitet mjaft kombëtar, e që duket shumë i preferuar për të.Ajo në disa fotografi në Instagram është shfaqur duke bërë flija, specialitetin e njohur shqiptar.

Megjithatë, përkundër faktit se Leonora është në veshje ditore dhe duke relaizuar një specialitet që rrallë mund të shohim një këngëtare, ajo duket prap shumë seksi.

Ndoshta me këtë Leonora dëshiron të dëshmojë se është e gatshme për t’u bërë nuse. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here