thumbnail_leonora-780x439Këngëtarja Leonora Poloska do t’i rikthehet shumë shpejt muzikës me një projekt të ri muzikor, pas një pauze mjaft të gjatë në muzikë.

Ditë më parë ajo kurorëzoi dashurinë e saj me kompozitorin Andin Randrobrava, e ndërsa ka muaj që është zhvendosur për të jetuar në Prishtinë.Burime të Telegrafit mësojnë se ajo është në përgaditje të një kënge të re, e cila është e zhanrit baladë dhe është punuar nga Andini.

Kënga do të ekranizohet edhe me videoklip, gjersa do të jetë i gatshëm për publikun gjatë festave të fundvitit. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here