Këngëtarja e mirënjohur Leonora Poloska, që është një ndër zërat më të spikatur të skenës sonë, nuk po sjell shumë risi në muzikë, por pavarësisht kësaj ajo ende është në mendjen e publikut.

Këngëtarja e shumë hiteve dhe pjesëmarrësja e shumë festivaleve, është e fejuar me kompozitorin Andin Randobrava, me të cilin edhe po jeton.

Dyshja po bëjnë së bashku muzikë, e edhe po kënaqen shumë, pasi shihen shpesh duke shëtitur në vende të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Në foton e fundit, Leonora duket më e plotë. A ka diçka të re? Mos po bëhen prindër?

Këtë më së miri e vëreni në fotografinë e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here