Leonora Poloska dhe Andin Randobrava kurorëzojnë lidhjen e tyreLeonora Poloska dhe Andin Randobrava nga sot janë zyrtarisht të martuar.

Çifti i njohur sot kanë vënë kurorë në Komunën e Prishtinës, shkruan lajmi.net.
Ata përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale kanë ndarë gëzimin me miqtë e tyre.

“Sot me datën 21.09.2016. Zyrtarisht me vullnet të lirë nënshkrova Kapitullimin tim.Faleminderit të Gjithë miqëve dhe dashamirëve për përkrahjen tuaj.” ka shkruar Andini në llogarinë e tij në Facebook.

Leonora Poloska dhe Andin Randobrava kurorëzojnë lidhjen e tyre

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here