Leonora Poloska deklaron lidhjen e sajKëngëtarja e njohur dhe një nga vokalet më të mira të skenës shqiptare Leonora Poloska para pak castesh në facebook ka deklaruar lidhjen e saj të dashurisë.

Ndonëse këngëtaret tona e kanë shumë problem të deklarohen se me kë janë në lidhje, Leonora ka vendosur të thyej akullin dhe ta bëj publike lidhjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here