Nuk i dimë planet e reja të këngëtares Leonora Jakupi për një këngë të re në treg. Ajo që dihet aktualisht është shtëpia e saj e pushimit në Durrës dhe koncertet e shumta që ka në këtë sezon veror.

Megjithatë, prezenca e Fatjon Sulajt, modelit që është përzgjedhur edhe nga këngëtarja Ingrid Gjoni në klipin e saj të fundit, na vuri pak ne mendime.

Mos ndoshta edhe Leonora do të realizojë një këngë të re, ku si imazh mashkullor të ketë pikërisht Fatjonin?!

Ende nuk dihet, por kjo foto na tregon se të dy, këngëtarja dhe modeli, janë në tratativa…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here