Viteve të fundit, Durrësi është bërë shtëpia e saj e pushimeve verore.
Kjo jo vetëm sepse këngëtarja, Leonora Jakupi ka një axhendë të gjatë koncertesh në këtë qytet, por sepse ajo vjen në këtë qytet për të shijuar detin, qetësinë dhe kënaqësinë.
Jakupi ka mbërritur në Durrës prej pak ditësh dhe ajo shprehte se për këtë qytet ka një dashuri të vecantë dhe madje ka blerë edhe një shtëpi atje në të cilën kthehet cdo vitë në stinën e verës.

3 KOMENTET

  1. leunora jakupi eshte nje kengetare mjaft e bukur e cila nuk osht per te keshun po popullata e kosoves apo si te themi analfabeta nuk din ta vlersojn ket bukuri te rrall natyrore dhe ju kisha than nje gje vlersojeni ate qe e meriton

  2. shum e mir je oj leunor e sa per pushime kisha thon me lon rahat se kjo i din punet e veta a po bre leunor e din ti ku me pushu a ne durres a ne ulqin a ku po e di un tash tung ju persh. MELEJA TUNG KLM

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here