ndrysheKëngëtarja Leonora Jakupi, përveç këngëve të saj ajo njihet edhe si femër me stil dhe elegancë.

Zakonisht e dëshmon këtë me paraqitjet e saj si dhe fotografitë që bënë, shkruan rtv21.tv

E kësaj radhe Leonora është paraqitur pak më ndryshe, duke përdorur edhe ngjyrat e festave si elemente në pamjen e saj.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Leonora është “Te kam jetë”.

nora

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here