Këngëtarja e njohur kosovare Leonora Jakupi ka vjedhur melodinë e këngës “Këngë e pa kënduar” nga këngëtarja serbe Jelena Tomasevic.

Leonora po me këtë këngë është duke konkurruar në festivalin “Kënga Magjike” ku dhe ka hyrë në gjysmë finale.

Jelena Tomasevic me këngën “Oro” kishte konkurruar në Eurovizion në vitin 2008.

Më poshtë sjellim dy versionet e këngëve, nga Leonora Jakupi dhe këngëtarja serbe Jelena Tomasevic.

1 Koment

  1. shume bukur po e perfaqeson veten si Drenicake bravo shume mire e paski kopju ma mire nuk bahet . turp te vije turp

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here