Leonora Jakupi sot ka ditëlindjen, sa vjet i ka mbushur ajo?Këngëtarja Leonora Jakupi sot ka njW ditë shumë të veçantë në jeten e saj, mbase për të flitet shumë si për bukurinë e saj po ashtu edhe thashetheme të llojeve të ndryshme.

Bukuroshja drenicase sot feston ditëlindjen dhe me mëngjes sot ajo ka marrëmesazhe të shumëta nga adhuruesit e saj.

Se cila ditëlindje me radhë është kjo e Leonores nuk dihet mirëpo krejt qka mund të themi është se ajo ka një pamje mjaftë të re dhe një bukuri të mahnitshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here