Leonora Jakupi shfaqet sportive dhe seksi Leonora Jakupi ka postuar një foto në Instagram duke i përshëndet fansat e saj.

Bukuroshja duket si një zonjë e vertetë , e cila ka marrë shumë komente te mira edhe nga fansat, shkruan Gazeta Blic.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here