Leonora Jakupi po vjen me këngë të re Pas bashkëpunimit me Gold Ag, Leonora Jakupi po përgatitet për këngën e radhës.Kësaj here këngëtarja po bashkëpunon me Massive Production, njofton Klan Kosova.

Ky lajm vjen pasi në profilin e menaxherit të Show Bizit Shqiptar, Jetmir Agaj, shihet një fotografi e postuar me producentët dhe Leonorën me mbishkrimin “Coming soon”.

Ende nuk dihet se në çfarë zhanri do të vie kjo këngë.

Kujtojmë që “Pushkë e Çifteli” projekti më i fundit i këngëtarës, mblodhi mbi 1.5 milion shikime në youtube dhe është mirëpritur tejet mirë nga fansat e të dy palëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here