Leonora-Jakupi Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi, duket të ketë një shoqëri bukur të mirë me fotografin e njohur nga Shqipëria, Endrit Mertiri.

Është ky i fundit, ai që në llogarinë e tij në Instagram, ka shpërndarë një foto përkrahë Jakupit, shkruan Indeksonline.

Duket se dyshja në fjalë janë miqë të mirë, dhe se foton në fjalë e kanë bërë gjatë një sesioni fotosh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here