Këngëtaret tona ‘shquhen’ si kopje të këngëtareve botërore, por kohëve të fundit ka filluar të aplikohet kopjimi edhe mes këngëtareve vendore.

Këngëtarja Leonora Jakupi, e cila së fundmi ka realizuar videoklipin e këngës “Koha s’na fal”, i realizuar nga produksioni “Imagine”, në disa sekuenca të videoklipit është e ngjashme me disa foto të këngëtares kosovare Argjentina Ramosaj.

Leonora tashmë dihet se një kohë të gjatë ka ndërruar stilin e veshjes dhe kjo falë dizajnerit Valdrin Sahiti.

Më poshtë ju sjellim foton me disa ngjasime mes Leonorës dhe Argjentinës. /Telegrafi/

1 Koment

  1. hah koj qka po thuhet esht qesharake por mos esht kontrarjo se LEONORA JAKUPI e kopjon vetem vetveten se esht kengetare e sinqert e ekomplimentoj per klipin e ri esht spektakular hallall YLL je nish bravo luli

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here