Leonora Jakupi ende beqareE bukur, e adhuruar dhe përherë e ëmbël, është këngëtarja Leonora Jakupi. Ndonëse me gjithë këto të mira, ajo është ende beqare, së paku kështu thotë.

Leonora prej kohësh e ka paralajmëruar videoklipin e këngës së re, por deri më tani asgjë nuk ka dalur në shesh.

Përndryse, Leonora Jakupi këtë verë ka pasur rast ta shijoj më shumë diellin e detin, të cilit një prej ditëve ja ka hapur krahët me shumë dashuri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here