Leonora Jakupi ka sjellë këto ditë para publikut këngën e saj më të re ‘Koha s’na fal’ të cilës i ka realizuar edhe video-klip.

Është kompozitori Ilir Tolaj ai që është kujdesur për këngën, ndërkohë që video-klipi është realizuar në Gjakovë.

Ndërsa vetë Leonora Jakupi ka thënë për “InfoPress” se është ndarë shumë e kënaqur me këngën dhe klipin.

“Është një baladë me tekst dhe kompozim të Ilir Tolaj. Titullohet ‘Koha s’na fal’. Mund të them se më këngën dhe klipin jam shumë e kënaqur”, është shprehur Leonora. /

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here