Leonora  preferon shumë natyrën dhe jo vetëm për të kaluar kohën e lirë por edhe për të kryer punët e saj.

Këngëtarja së fundmi realizoi këngën e saj “Iluzion”, videoklipin e të cilit e xhiroi në jug të Shqipërisë.

“Më ka pëlqyer të xhiroj në këtë pjesë të Shqipërisë, edhe pse është vend bregdetar këtu, unë zgjodha natyrën për ta realizuar klipin për faktin se më pëlqen shumë natyra dhe mu duk një skenë interesante”, ka thënë Leonora.

Leonora është në përgatitjeve të befasive tjera për publikun, të cila do t’i zbulojë vonë.

1 Koment

  1. leonora jakupi eshte nje nga kengetaret me te mira dhe me seksi per momentin. mund te thuhet me plot gojen qe i sfidon te gjitha kengetaret e reja si nga luku dhe nga zeri.eshte thjesht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here