Leonora Jakupi aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj të fundit.

Jakupi e angazhuar duket të jetë edhe në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Pozat e saj nuk mungojnë asnjëherë për miqtë e saj në Instagram. E bukur dhe me shumë stil duket edhe kësaj radhe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here