Leonora Jakupi , diçka për UÇk-në…!Këngëtarja Leonora Jakupi ka bërë publike një fotografi ku shihet e veshur me uniformën e UÇK-së.

Ajo me këtë fotografi duket se tregon që është krenare me UÇK-në dhe është përkrahëse e fortë e tyre, shkruan Gazetablic.

Kujtojmë se Leonora pas shkrimit të GazetaBlic, në lidhje me heshtjen e saj për rastin e Haradinajt, ajo ka reaguar menjëherë duke i shtuar profilit të saj në Facebook një foto, kështu duke thënë ‘Mos ma prek ushtarin tim’ dedikuar Serbisë për arrestimin e Ramush Haradinajt në Francë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here