Leonora Jakupi dhe Vjollca Haxhiu bëhen bashkë...! Leonora Jakupi dhe Vjollca Haxhiu së fundmi janë bërë bashkë për një selfie të radhës. Së paku kështu është parë në fotografinë e publikuar së fundmi nga vetë Leonora.

Bukuroshet reflektojnë plot lumturi ndërsa që arsyeja e kësaj fotoje nuk dihet nëse ka të bëjë me ndonjë bashkëpunim apo ishte thjeshtë rastësi…?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here