Leonora Jakupi dhe Gold AG publikojn këngën më të re për Pavarësi“Pushkë e Çifteli” titullohet kënga më e re e këngëtares së njohur Leonora Jakupi të cilën ajo e ka sjell në bashkëpunim me reperin Gold AG.

Për kompozimin dhe orkestrimin është përkujdesur Don Arbasi, ndërsa Gold AG është tekstshkruesi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here