Ajo nuk lodhet kurrë dhe nuk pozon asnjëherë kot, gjithmonë me një qëllim.

Dhe fotot më të reja që qarkullojnë sjellin Leonora Jakupin komplet bjonde me veshjet herë të zezë, të kuqe dhe një ngjyrë ulliri.

Kjo eshte leonora ne klipin e radhes, ate me te riun \’Koha s\’na fal\’ qe prej dy ditesh ndodhet ne treg.

Por, imazhi i këngëtares në këtë klip ka lënë pa gojë shumë fansa të saj dhe jo vetëm ata, sidomos për stilin e vecantë të veshjes, ku vjen një Nora plot sharm dhe seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here