Duket se dëshirës për të patur buzë të trasha nuk i ka rezistuar dot as këngëtarja bukuroshe kosovare, Leonora Jakupi.

Thuhet se bukuroshja kosovare, ka fryrë buzët dhe ka bërë botoks, në një nga klinikat më të njohura të Prishtinës, aty ku shumë personazhe të njohura të show bizit kosovar, kanë bërë ndërhyrje të tilla.

Leonora e cila është e njohur për bukurinë e saj, ka dashur të jetë perfekte, pasi këngëtarja do të jetë reklamojë produktin “Prince Caffe”. Gjithashtu ajo është shprehur se është duke punuar edhe për projekte të reja muzikore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here