Kanadezja me prejardhje nga India, Sunny Leone, është emri më i kërkuar në Google në vendin nga i ka rrënjët.

Aktorja pornografike 31-vjeçare deri më tani ka fituar shumë çmime në industrinë pornografike.Prindërit e saj kanë lindur në Punjab, ndërsa e bukura Sunny ka lindur në vitin 1981 në Kanada.

Ajo është një fanse e madhe e futbollit dhe është anëtare e Ligës së femrave në Kaliforni. Kush nuk do ta dëshironte një futbolliste të tillë në ekipin e vet…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here