Ylli i Hollivudit, Leonardo DiCaprio ka nisur pushimet. Ai është fotografuar duke shijuar xhakuzi me të dashurën e tij, Camila Morrone. Çifti ka zgjedhur Italinë për të qëndruar larg jetës së përditshme.

Aktori 44-vjeçar u fotografua me modelen 22-vjeçare, e cila tregoi linjat e mira trupore me një body të bardhë.

Leonardo dhe Camila kanë filluar historinë e dashurisë që në dhjetor 2017, por konfirmuan romancën vitin e kaluar. Sipas mediave britanike, çifti po shijon rrezet e diellit në një jaht privat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here