Aktori i njohur Leonardo Di Caprio është lëvduar si puthës i shkëlqyer nga kolegia e tij në filmin “Django Unchained”, Nichole Galicia.

Aktori 37 vjeçar është puthur me Galician për filmin e ri, ndërsa kjo e fundit ka zbuluar se është kënaqur tej mase.

“Ishte gjithçka që keni mundur të paramendoni. Ishte e përkryer. Ai ishte më shumë se i mirë. Ai ishte bujar, i thjesht dhe qesharak”, ka theksuar Galicia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here