Leonardo Di Caprio bënë aksidentLeonardo Di Caprio dhe e dashura e tij modele, Nina Agdal kanë pasur fat të shtunën mbrëma derisa janë përfshirë në një aksident trafikut në Hamptons.

Një ambulancë është thirrur në vendin e ngjarjes mirëpo më vonë u morr vesh se të përfshirët në aksident nuk pësuan lëndime serioze për tu trajtuar në spital.

Leo, 41 vjeçar dhe Nina 24 vjeç ishin duke udhëtuar me një Mini Cooper tregojnë dëshmitarët.

Ndërkohë që mësohet se në momentin e aksidentit duke i dhënë makinës ishte një shok i tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here