Leona Lewis u dhunua nga ish konkurrenti ne X-FactorShkaku pse Leona Lewis u sulmua nga nje fans? Nga zilia. Nje dite pasi kengetarja britanike u sulmua fizikisht, zbulohen edhe arsyet e vgerteta te gjestit te dhunshem.

29 vjecari eshte arrestuar nga policia dhe ne rajon ka pranuar te rrefeje gjithcka. Ai pohon se ka qene pjesemarres ne konkursin “X-Factor” ne Angli ku eshte eleminuar qe ne fazat e para.

I riu ka theksuar gjithashtu se enderron te behet nje kengetar ne te ardhmen dhe se gjestin ndaj Lewis e kreu per shkak te zilise.

Ndersa firmoste autografe ne librin e saj “Dreams”, 29 vjecari i eshte afruar dhe e ka qelluar me grusht ne fytyre kengetaren. I dashuri i saj dhe rojet kane bere te mundur nxjerrjen e Leones nga turma dhe dergimin e saj ne urgjence.

Nje deshmitare e ngjarjes tregon per tabloidin “The Sun” se skena ishte e tmerrshme. thote ajo. Nje zedhenese e yllit muzikor thote se Leona eshte trembur shume./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here