Leonardo DiCaprio vazhdon të mbetet i paqëndrueshëm përsa i përket jetës sentimentale. Ylli i filmit ‘Titanic’ në vitet e fundit ka ndërruar shumë shpesh femrat me të cilat shoqërohet, duke mos gjetur aspak ‘qetësi’.

Së fundmi DiCaprio është parë me një bukuroshe tjetër, që është dy dekada më e re se ai. Camila Morrone është 20 vjeç dhe ka bërë debutimin e saj si modele në vitin 2017, ndërsa ëndrra e saj është që provojë kinemanë.

DiCaprio njihet si një ‘don zhuan’ i vërtetë dhe këtë e tregojnë edhe shfaqjet e tij në publik me shumë femra të bukura dhe të njohura./TCh

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here