Ajo është një nga aktoret më të suksesëshme të Hollyëoodit me shumë punë dhe dy fëmijë të vegjël, por Jessica Alba, lë të kuptohet se nuk e ka shumë të vështirë t’ia dalë për tu marrë me të dyja gjërat.

Aktorja 31 vjeçare është parë duke shëtitur me dy vajzat e saj Honor Marie dhe Haven në Santa Monica.

Nëna e dy vajzave e cila është e martuar me producentin Cash Warren, iu është bashkangjitur vajzave të saj për ushqim fëmijësh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here