Ledri Vula vjen më këngë të re ‘SRMN’Ledri Vula sapo ka publikuar këngën dhe klipin më të ri.‘SRMN’ është shkurtesa e ‘Sun rrin me neve’, kënga më e re e reperit Ledri Vula.

Kënga është punuar nga Big Bang, me tekst të Ledrit në studion e RedBox Entertainment ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni Entermedia, transmeton lajmi.net.

Projekti paraprak i Ledrit ishte bashkëpunimi i suksesshëm me Era Istrefin ‘Shumë pis’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here