adelaReperi Ledri Vula duket se ka gjetur dashurinë e jetës.Mediat shqiptare raportojnë se Ledri në intervistën e fundit për revistën Story është shprehur për jetën e tij private.

Ai ka kohë që është në lidhje me vajzën e ish-prokurorit Theodori Sollaku, Adelën.

Fotot e të dyve ka kohë po ashtu që qarkullojnë në rrjete sociale.“Eshtë madhështore. Vështirë e përshkrueshme me fjalë të tjera”, u shpreh Ledri duke përshkruar marrëdhënien me Adelën.

 Ledri Vula tregon me shumë për jetën e tij private

Teksa i pyetur për një martesë dhe një seriozitet në të ardhmen e afërt, Ledri shton se për këtë ka kohë dhe do të ndodhë kur të vijë kysmeti

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here