Ledri Vula sfidon borënDuket se jo të gjithë e kanë ftohtë në këto ditë dimri me dëborë.

Ledri Vula e ka sfiduar të ftohtin dhe borë me një foto të publikuar në rrjete sociale, ku shihet i zhveshur në pjesën e sipërme, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Reperi së fundmi ka publikuar këngën ‘SRMN’, e cila po ka mjaft sukses.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here