Ish i dashuri i Dafina Zeqirit, Krenar Çoçaj e ka rrahur Ledri Vulën gjatë natës së mbrëmshme saqë ky i fundit është detyruar që të shkoj në spital. Lajmin e ka konfirmuar televizioni KTV.

Ledri vetëm dy netë më parë ka dhuruar puthjen publike duke treguar edhe dashurinë për këngëtaren. Mësohet se bashkë më të ka qenë edhe Getoar Selimi, lideri i Baba Records.

Sipas disa informacioneve, Ledrit i është thyer edhe një dhëmb nga kjo rrahje dhe carje ne vetull.

Xheraldina Vula nena e Ledrit ka konfirmuar në mënyrë telefonike për Klan Kosovën se Ledri është rrahur nga dy persona te ‘Qafa’. Ajo ka pranuar se i biri i saj ka marrë lëndime trupore dhe se për ngjarjen janë njoftuar edhe organet kompetente.

3 KOMENTET

  1. shihni kto dy laviret sa po shkojne me njera-tjetren hahahaha ,kuku moj lavire ta kan rre burrin valla ma mir ndaju me ta se ky i lig nuk ka muj as veten me mbrojt se edhe ashtu nuk eshte veshtir per ty se i je msu me ksi gjerash LAVIRE E NDYRE. TURPPPPPPP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here