Një nga vendet e preferuara të reperit, Ledri Vula nuk ka dyshim se është Brezovica.

Reperi shqiptar të shumtën e kohës e kalon atje dhe këtë e dëshmon edhe me imazhet e fundit.

Ledri ka publikuar një sërë imazhesh në Instagram gjersa bën të ditur se është në Brezovicë, e këto pamje thjesht ju mahnisin.

Image

FOTO GALERI

Madje, ai ka blerë villë personale në Brezovicë, lajm ky që u bë i ditur nga pronari i asaj shtëpie vitin e kaluar.

Image

FOTO GALERI

Ledri siç shihet, ka një afeksion të veçantë për Brezovicën, pasi që aty ka realizuar edhe një videoklip.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here