Ledri Vula nuk është vetëm në MeksikNdonëse ne po përballemi me temperatura që po shkojnë deri -20 gradë Celsius, reperi Ledri ka zgjedhur plazhin ku të kalojë ditë pushimi.

As më pak e as më shumë se sa në Kankun!!
Ai në rrjetin social ka publikuar një fotografi ku shihet se po merrte rreze dielli, shkruan lajmi.net

Por, në këtë vend, reperi nuk është vetëm.

1

Aty është bashkë me familjen e tij dhe disa miq. Është nëna e tij Xheraldina Vula ajo që në rrjetin social Facebook ka hedhur fotografi të tjera ku shihen se janë të gjithë së bashku.

!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here