Antari i grupit “Skillz”, Ledri Vula me nje femer bjonde te panjohur.

Ledri sic duket dhe nga fotoja eshte i shtrire ne divan duke u perkedhelur me vajzen e cila eshte gjysem e xhveshur.

Ledri para disa vitesh ka pasur nje marredhenie dashurie me kengetaren Tuna Sejdiu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here