Pas sukseseve të fundit me videoklipin ‘Tonight’, Ledri dhe Dafina kanë vendosur ti japin fund lidhjes së tyre disa mujore.

Sipas disa burimeve të Info Globit është arritur të kuptohet se çifti Dafina-Ledri janë ndarë përfundimisht.

“Të mërkurën e kaluar, pas një zënke janë ndarë Ledri dhe Dafina” ka thënë burimi.

Info Globi ka tentuar ta kontaktoj Ledrin mirëpo kjo ka qenë e pamundur.Para disa ditësh pati një perleshje fizike mes ish te dashurit të Dafinës , Krenarit dhe Ledrit ku keqas përfundoi ky i fundit.

3 KOMENTET

  1. pfffffffffffffffff se besoj ket e pa mundurrr duffy dhe ledri cifti me i persosurr ce mund te ekzistojjjjj

  2. kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nuk mund te ndahet ledri me dafinen ata jan qifti ma i lumtur ne bot ju duaaaaaaaa.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here