Ledri Vula mysafir special në “The Voice”Këngëtari seksi, fitues i Top Festit të fundit dhe mik i Lori Hoxhës, Ledri Vula do të jetë në The Voice këtë të premte.Ledion Liços nuk i është duruar, teksa e ka zbuluar befasinë që në fillim të javës për spektalin e Top Channel.

Por sigurisht sesi do të jetë Ledri në studiot e programit muzikor, ngelet për t’u parë.

Nga fotot duket që po argëtohet, bashkë me Ledionin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here