Këngëtari Ledri Vula edhe përskaj sukseseve të tija në fushën e muzikës ai është njëri ndër artistët e shumë përfolur për jetën e tij private, dhe për lidhjet e dashurisë

Por këngëtarit si duket nuk i bëhet vonë për fjalët që qarkullojnë rreth statusit të tij.

Ledri sot ka postuar një foto në profilin e tij në instagram, ku ai shihet në një restaurant i ulur vetëm, ai ndoshta është duke e pritur ndonjë person të dashur.

Apo ndoshta ka dal i vetëm dhe mendohet për ndonjë projekt të ri apo për dashuri!?33

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here