Ledri Vula kapet mat me pornostaren shqiptareAjo është vetëm 20 vjeçe por të gjithë e kanë zili për format dhe aftësinë që ka për të bërë meshkujt për vete, dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për Alby Rydes, pornostaren shqiptare, e cila ka fituar famë ndërkombëtare.

Këtë herë Alby po vihet sërish në qendër të vëmendjes falë një tjetër artisti shqiptar, Ledri Vulës, i cili nuk i ka rezistuar dot famës e formave të bukuroshes shqiptare dhe i ka bërë asaj “follow” në rrjetet sociale.

Reperi i dashur shqiptar është “kapur mat”, teksa ka i ka bërë ‘follow’ në IG, personazhit të nxehtë të industrisë së pornos.Ledri Vula kapet mat me pornostaren shqiptare

Nuk dihet nëse ky afrimitet ka qëllime bashkëpunimi, ku ndoshta ajo mund të jetë modele në klipet e Ledrit, ose thjesht për shkak të patriotizmit, (po të kemi parasysh se Alby Rydes vetë identifikohet si shqiptare).

Ledri Vula kapet mat me pornostaren shqiptare

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here