Ka perfunduar ne YouTube nje video e reperit te njo hur te grupit Skillz, Ledri Vulaj. Video e cila zgjat perreth gjashte minuta tregon reperin duke u masturbuar. Video eshte regjistruar nga nje laptop.

Kuptohet qarte qe Vula, ka qene duke komunikuar ne chat me nje person tjeter, qe sic mund te mendohet ka qene vajze. Tema e diskutimit nuk eshte nevoja te shpjegohet sepse kuptohet qarte se ka pasur kontekst seksual.

Ne fillim ne video duket qarte fytyra e djaloshit simpatik nga Prishtina, por gjerat kane shkuar vertet larg.

Ne minuten e dyte te videos jepet nje pamje e qarte e tij duke masturbuar. Ledri eshte nje prej meshkujve me terheqes te show biz- it shqiptar.

Ai ka reputacionin e nje “Heartbreaker” dhe mesa duket videoja qe perfundoi ne rrjet duket se eshte nje hakmarrje e paster e nje prej ish- femrave me te cilat Ledri ka pasur lidhje romantike ose seksuale.

Duhet thene se videoja eshte zhdukur nga rrjeti me i madh i videove ne internet, brenda pak minutash dhe sic duket qarte nga fotot ata qe e kane pare kane qene te pakte ne numer.

Lidhjet e Ledrit me personazhe të njohura

25- vjecari Ledri Vula qe ne momentin e pare te shfaqjes ne ekran me shume se per aftesite e tij profesionale u vleresua per pamjen e tij te jashtme dhe rrjedhimisht dhe per lidhjet e tij te shumta romantike me femra.

Disa prej femrave me te cilat ka pasur histori romantike Ledri Vulaj, jane edhe personazhe te njohur te show bizit shqiptar.

Eshte konfirmuar lidhja e tij me kengetaren shkupiane Tuna, me te cilen ka pasur nje histori dashurie para se Tuna te njihej me ish-bashkeshortin, Rilind Reka. Madje duhet thene se fama e tij ne Shqiperi ka ardhur pikerisht fale kengetares se suksesshme.

Pas ndarjes nga Rilindi, u perfol serish per nje ribashkim te Ledrit dhe Tunes. Ne fakt, gjate veres se shkuar cifti kaloi disa dite pushime ne plazhet e Turqise, si pasoje e angazhimit ne nje program televiziv.

Fotot e pushimeve te cilat u postuan nga vete protagonistet ne faqet e tyre te Facebook, u bene shkak per te rindezur thashethemet per nje rilidhje mes tyre, por megjithate lidhja u mohua ne menyre kategorike nga te dy.

Vec Tunes, mes trofeve romantike te Ledrit, permendet edhe kengetarja Dafina Zeqiri, me te cilen thuhet se Ledri ka pasur nje histori te shkurter dashurie para se Dafina te lidhej me te dashurin e saj Krenarin.

Pas ndarjes nga Krenari, duket se Ledri eshte gjithmone i gatshem per t’i mirepritur dhe per t’i ngushelluar ish te dashurat e tij.

Keshtu, sipas shume informacioneve te botuara ne median kosovare por edhe shqiptare, gjate diteve te festave te fundvitit, thuhet se Dafina dhe Ledri jane pare duke dale nga i njejti hotel ku mendohet se cifti ka kaluar momente te nxehta dashurie qe per fat te mire nuk kane perfunduar ne rrjet si videoja e masturbimit te Ledrit.

1 Koment

  1. ket inqizim e ka bo tu fol me xhulie nuren edhe per ma shum, jau ka publiku te dyve Ari e shpis se kosoves.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here