Ledri Vula dhe Noziy bashkojnë forcat për këngën e reGjatë muajit të ardhshëm do ta kemi edhe bashkëpunim mes artistëve shqiptarë.Telegrafi mëson se Ledri Vula dhe Noizy kanë bashkuar forcat për të sjell një hit të ri në tregun shqiptarë.

Madje, tashmë është përzgjedhur teksti dhe kënga, e cila do të shoqërohet me një video.

Ndërkaq, brenda një disa ditëve pritet edhe publikimi i këngës më të re të Ledrit pas atij të “King”.

Kujtojmë se Noziy muajin e kaluar ka publikuar katër klipe të reja, përkatësisht çdo dite të premte nga një projekt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here