Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri e kallin RinorenDyshja e fantastike Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri kanë performuar mbrëmë në “Rinora4” së bashku për të gjithë adhuruesit e tyre në Zvicër.E në bazë të fotografive që kanë postuar të dy këngëtarët shihet se atmosfera ka qenë jashtëzakonisht e zjarrt.

Dafina ka postuar një fotografi së bashku me reperin Ledri Vula ku shihen duke performuar në skenë. Dafina posht fotografisë ka shkruar: “Shutting down club Rinora4…

Till next time (after the summer-tour 2015) #MONEYZ #LV 1Luv Swiss”.E një tjetër fotografi ka postuar Ledri së bashku me Dafinen

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here