Reperi i famshëm, Ledri Vula vazhdon të jetë tejet i angazhuar në karrierën e tij.

Ai është njëri ndër artistët më të kërkuar në vend dhe rajon.
Vula për asnjë moment nuk lë anash rrjetet sociale, në mënyrë që të jetë sa më afër fansave të tij.

Së fundi, me anë të një fotografi ai ka personalizuar veten e tij si “supermen”.

Kjo uniformë i shkon Ledrit, ai vazhdon të jetë tejet i suksesshëm, dhe me projektet e tij padyshim që edhe po ‘fluturon’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here