Ledri, Visari, Lumi dhe Vigani – ashtu siç nuk i keni parë asnjëherëNjë video e postuar vite më parë në YouTube, shfaqë pamje interesante dhe qesharake të reperëve tani shumë të njohur kosovarë – Ledrit, Lumit, Visarit dhe Viganit.

Përveç shoqërisë që këta katër këngëtar kishin qysh në fillimin e karrierës si reperë, ata i bashkonte edhe talenti për muzikën.

Në këtë video ju do të mund të shihni një pamje më ndryshe të Ledrit, Viganit, Visarit dhe Lumit, shkruan Lajmi.net, transmeton Telegrafi.

Ata duken shumë më ndryshe dhe më qesharak, duke incizuar në shtëpi me kamerë skena nga një instrumental me tekstin e këngës “Hey” që më pas e realizuan Kaos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here