I dashuri i Dafina Zeqirit, Ledri Vula, ka publikuar një foto ku i’u është drejtuar disa personave të panjohur që kanë bërë një fotomontazh se si është rrahur Ledri.

Dihet se Ledri ditë më parë është rrahur nga ish i fejuari i Dafinës, prandaj në internet kanë filluar të qarkullojnë disa fotomontazhe ku shihet Ledri i rrahur.

“#Hahahaha sdini me perdore as fotoshopin marre bre #fuckhaterz” ka shkruar Ledri, duke postuar dy fotot, origjinalen dhe foto montazhën.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here