Janë të dy shumë të lakuar edhe për simpatinë e tyre, ajo shpesh herë quhet seksi, e ai sipas një klasifikimi më i pashëm në skenën shqiptare.

Është ky Ledri Vulaj, i grupit Skillz, dhe Elvana Gjata që, si duket, tashmë nuk i ka vetëm këmbët e gjata, pro lëvizja dhe qëndrimi i saj tërheq vëmendjen e meshkujve, qofshin këta edhe kolegët e saj.

E Ledri, siç duket në këtë foto, nuk ka mundur dot pa u tunduar nga këngëtarja bukuroshe. Por, çfarë po mendon vallë djaloshi nga Prishtina, teksa është ulur afër Elvanës? M. GJ.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here