Dy ditë pas ditëlindjes të 26-të te Ledri Vules i cili e festoi ne “Platon Club” bashke me Dafina Zeqirin, Ledri vendosi ti jap fund lidhjes se dashurise dhe muzikes me grupin e suksesshem “Skillz” dhe Label-it Babastars !

Per fansat eshte befasi e madhe se si vendosi t’i jap fund lidhjes me njërën prej këngëtareve më seksi të estradës kosovare ? Ky lajm është konfirmuar edhe në RTV21 në emisionin e mëngjesit.

Sipas gazetarit Ledri Vula ylli i muzikes rep do t’i përkushtohet regjisë së filmit.

Sipas burimeve të M1, thuhet se ka qene e paperballueshme situata e cila ka ndodhur nje muaj me pare kur eshte sulmuar Ledri Vula nga ish i dashuri i Dafines, ku Ledri ishte ne shoqeri me Getin e Babastars i cili gjate dhe pas ngjarjes nuk e kishte mbështet Ledrin.

Poashtu flitet se edhe menaxhimi i grupit “Babastars” nga ana e Drin Zatriqit eshte fajtori kyesor perse punet nuk jane duke shkuar si duhet ne mesin e Babastars te cilet kan pasur qellimin qe edhe Dafina Zeqirin ta fusin ne grup, nje gje te cilen Dafina ka refuzuar kategorisht!

Duhet cekur se kulminacioni ka arritur kur nje reper tjeter ka tentuar ti pajtoj Babastars me Noyzin pas shume “Diss”-ave koheve te fundit…

http://www.youtube.com/watch?v=e5zFDQi-vr8&feature=player_embedded

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here