Reperi i njohur Ledri Vula, publikoi një ditë më parë foto nga Parisi. Por këtë herë ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte vetëm një foto e tij.

Një shenjë e vogël në anën e djathtë të qafës, i bëri të gjithë të dyshonin se ishte një ‘kafshim’ që Ledri kishte harruar ta fshihte.

Por menjëherë reagoi e dashura e tij Sara, e cila ishte me të në Paris. Dhe duket se nuk ka vend për ‘alarm’. Krahas një fotoje të postuar në ‘Instagram, Sara shkruan: “Nëse ty të ka ikur oreksi, them se e kam unë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here